Ondernemerschap

ARBO Rotterdam drie jaar langer sponsor van Sparta Rotterdam

ARBO Rotterdam - Rotterdam

ARBO Rotterdam heeft de samenwerking met Sparta Rotterdam met drie jaar verlengd. Het bedrijf is al sinds 2001 sponsor van de eredivisieclub.

Van directeur Dragan Culic is bekend dat hij een sportfanaat is en groot Spartafan. Met ARBO Rotterdam is hij als sponsor betrokken bij veel sportverenigingen. 

'Maar van Sparta ben ik groot supporter. De club is een onderdeel van mijn gezin, Sparta leidt mijn agenda’, vertelde Culic eerder al eens voor de microfoon van Friends in Business.

Lees ook: Dragan Culic (ARBO Rotterdam): 'Sparta gaat nooit meer degraderen'

Dit artikel wordt u aangeboden door

ARBO Rotterdam

ARBO Rotterdam is een landelijk opererend bedrijf dat gespecialiseerd is op het gebied van Veiligheid (Arbo), Kwaliteit en Milieu. Wij adviseren u over alle veiligheids-, Milieu- en kwaliteitskwesties binnen uw bedrijf en verzorgen opleidingen voor uw personeel.

Ga naar de website

Meer nieuws